Plánovaný vrh - podzim 2018

Sejvinka byla dne 6.8.2018 nakryta. Pokud půjde vše dobře, porod proběhne kolem 8.10.2018
 

Podrobnosti o matce - MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí zde.

 
 

Otcem je velmi slibně se vyvíjející mladičký pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu.

Ame Jumelle IRONSIDE

*3.2.2017
 
Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. V únoru 2018 byl čerstvě uchovněn, zatím však s prvním krytím musí počkat na dostatečný věk. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby).
 
Style JR dosáhl ve věku pouhých 17-ti měsíců na následující tituly:
 
Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Klubový vítěz mladých, 5x Best of Junior (BOJ), 6x Best of breed (BOB), 3x Best of opposite sex (BOS), 4x CACIB, 3x Národní vítěz.
 
Čekatel šampionátů - C.I.B. (Mezinárodní šampion krásy), Český šampion, Šampion ČMKU, Německý šampion VDH, Německý klubový šampion VK, Maďarský šampion, Rakouský šampion, Polský šampion