Plánovaný vrh "F"

Dne 15.1.2019 proběhlo krytí naší Šarlotky - SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll - krásným psem importovaným z Argentiny, Ame Jumelle IRONSIDE.

Pokud vše půjde, jak má, štěňátka by se měla narodit kolem 19.3.2019. Budeme mít možná jarňátka, která si užijí krásného počasí.
 
 

matka: SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll. Podrobnosti viz odkaz.

 
 
Plánovaným otcem je velmi slibně se vyvíjející mladičký pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu. Style JR je otcem vrhu "E" a velmi se osvědčil, proto jsem se rozhodla využít ho i ve spojení s druhou fenkou.

otec: JCh., Ch., GrandCh. Ame Jumelle IRONSIDE

*3.2.2017
 
Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. V únoru 2018 byl čerstvě uchovněn. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby).
 
Style JR dosáhl ve svém mladém věku na následující tituly:
 
Český šampion, Champion Romania, Grand Champion Romania, Polský šampion, Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých (ČR), 5x Best of Junior (BOJ), 9x Best of breed (BOB), 4x Best of opposite sex (BOS), 8x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018.
 
Čekatel šampionátů - C.I.B. (Mezinárodní šampion krásy), Šampion ČMKU, Německý šampion VDH, Německý klubový šampion VK, Maďarský šampion, Rakouský šampion