EAU VIVE ex Ore Montes

nar. 6.10.2018
Doma mu říkají Arny.
Tento krásný pes vyniká obličejem své matky Sejvinky, je velmi temperamentní (nejen po matce, ale také po otci importovaném z Argentiny). Je spíše drobnější, jemnější v kostře, kompaktní, plnochrupý s nůžkovým skusem, má krásnou a hustou srst.
 
majitelka: Lenka Jírková, Kuřim
         tel.: 739 022 739
 
bonitace: 6.12.2020 - chovný
výška: 25,5 cm, délka 32 cm
DOV vyšetření prostý
 

otec: MultiCh., GrandCh., C.I.B. Ame Jumelle IRONSIDE

 • *3.2.2017
  chovatelka: Ruth Veronica Car (Argentina)
  majitelka: Kamila Senohrábková
   
  Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby).
   
  Style JR dosáhl ve velmi mladém věku na následující tituly:
   
  Interchampion C.I.B., Český šampion, Grand Champion CZ,Champion Romania, Grand Champion Romania, Polský šampion, Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Champion VDH Německo, Champion VK DE, Champion Transylvania, Rakouský šampion, Nejlepší pes KCHBPF 2018 a 2019, Gold Star Champion KCHBPF, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých (ČR), 5x Best of Junior (BOJ), 10x Best of breed (BOB), BIS (Best in show), 4x Best of opposite sex (BOS), 8x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018, vítěz mnoha výstav, atd...

 

matka: MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí

Podrobnosti o matce - MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí zde.