Novinky 2018

   2.2.2018 pořádal Klub chovatelů Bichon á poil frisé již 30. Jubilejní klubovou výstavu ve Stříteži. Sejvinka jela především na výlet, aby si převzala nejvyšší klubová ocenění, kterých lze vůbec dosáhnout. Slavnostně jsme si převzaly titul PLATINUM STAR CHAMPION KCHBPF, jehož udělení je podmíněno dosažením několikerým titulem národních šampionátů a Interšampionem současně. Sejvinka také v soutěži o Nejúspěšnější fenu 2017 získala 2. místo, což je vzhledem k nedokončené sezoně kvůli plánovaným štěňátkům fantastický výsledek. Sejvinka ukončila svoji výstavní kariéru vloni v srpnu.

Na této klubové výstavě se předvedla pouze pro radost ve třídě vítězů, získala ocenění Výborná 2, res. CAC. Nutno přiznat, že po odchovaných štěňátkách není srst v plné výstavní kondici. Výstava proběhla v mimořádně přátelské atmosféře a moc jsme si to užily. Sejvince moc děkuji za všechny krásné zážitky, které jsme spolu mohly zažít.

Na výstavě se také krásně předvedl náš odchovaný klučík Bestík - BRIGHTLY BEST ex Ore Montes. Soutěžil ve třídě otevřené a získal ocenění Výborný 2, res. CAC. Jeho panička, paní Kateřina Krohová předvedla Bestíka samostatně a moc jim to spolu šlo. Oběma patří můj velký obdiv a dík za vzornou reprezentaci CHS ex Ore Montes.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

   Všem lidem dobré vůle a majitelům našich štěňátek (současných i budoucích) obzvlášť, přejeme krásný a pohodový celý rok 2018. Rok 2017 byl pro CHS "ex Ore Montes" velmi náročný, plodný, ale také mimořádně úspěšný. Všechny cíle se nám podařilo naplnit beze zbytku. Copak asi přinese rok tento? :D